Catbud jest Spółką z o.o. działającą na rynku od roku 2008,  specjalizującą się w pracach remontowo-budowlanych dla inwestorów prywatnych jak i samorządowych, a także dla pozostałych firm współpracujących. Zakres działalności firmy obejmuje realizację obiektów w zakresie budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, specjalistycznego budownictwa podziemnego i wodnego jak również obiekty handlowe i użyteczności publicznej.

Posiadamy bogatą bazę sprzętu budowlanego, między innymi spycharki, koparki w tym najwyższej klasy sprzęt firmy Caterpillar, rusztowania i całą gamę drobnego specjalistycznego sprzętu.

 Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych inwestycji , a także remontów czy modernizacji. Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem. Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego i województw ościennych. Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji. Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.